Dovanokite įspūdžius Klaipėdos lėlių teatre

2017, gruodžio 18 0 komentarų

Pradžiuginkite mylimiausius žmones per Šv. Kalėdas, dovanodami jiems dėmesį, šypseną ir nepamirštamus įspūdžius Klaipėdos lėlių teatre.

Teatro repertuare – spektakliai įvairaus amžiaus ir interesų žiūrovams. Unikaliomis patirtimis visą šeimą nustebins kūdikiams skirti spektakliai. Geriausių emocijų, netikėtų formų, technologinių sprendimų ir kartu gilių filosofinių minčių kupini Klaipėdos lėlių teatro spektakliai vaikams. Naujausias uostamiesčio lėlininkų kūrinys – suaugusiesiems skirtas, vizualus, filosofinis, psichologinis spektaklis „Malina“ nustebins net išrankiausius teatro gurmanus. Verta pamatyti viską!

Patogiausias ir taupiausias būdas tai padaryti – įsigyti Klaipėdos lėlių teatro abonementą. Abonementą sudaro 10 bilietų ir jo kaina tik 35 Eur. Įprasta vieno bilieto kaina prieš spektaklį – 5 Eur (įsigijus iš anksto – 4 Eur) .
Klaipėdos lėlių teatro abonementas galioja net tris mėnesius ir yra nevardinis, tad juo galės naudotis visa šeima, draugai ir kaimynai. Klaipėdos lėlių teatre taip pat galima įsigyti ir kvietimų į pasirinktus spektaklius.
Šventinius Klaipėdos lėlių teatro abonementus ir kvietimus galima užsakyti tel. (8 46) 239932, el. p. info@klaipedosleliuteatras.lt
Ramaus ir prasmingo Šv. Kalėdų laukimo!