Gruodžio 7 d. duris atvers „Kalėdų Senelio namelis“

2019, gruodžio 4 0 komentarų

Gruodį Klaipėdos lėlių teatre šventiniam laikotarpiui tradiciškai apsigyvens Kalėdų Senelis, kuris duris į savo namelį atvers jau gruodžio 7 d.
Pirmą kartą Kalėdų Senelis į Klaipėdos lėlių teatrą atvyko daugiau nei prieš 10 metų – vaikai kartu su Seneliu rašė laiškus, linkėjimus, kūrė rankdarbius, šnekučiavosi. Tokį formatą, ko gero, pasufleravo ir pats Klaipėdos lėlių teatro pastatas: ilgus metus Teatras buvo įsikūręs mažame fachverkiniame namelyje Vežėjų g. 4. Taigi tiek forma, tiek turinys, tiek tikras buvimas su Kalėdų Seneliu padėjo vaikams patikėti gražiu kalėdiniu stebuklu. Dabar Teatras pagrindinę veiklą vykdo naujose patalpose Turgaus g. 9: čia jau antrus metus įsikurs ir Kalėdų Senelis. Didesnė erdvė leidžia turėti dar didesnes galimybes: aukštos lubos leidžia priimti drąsesnius scenografinius sprendimus, didesnis plotas – vaikams susitikimo metu aktyviau pajudėti, atlikti užduotis, kitaip pašėlioti. Pagrindinė Kalėdų Senelio namelio misija (kurti vaikams jaukų kalėdinį stebuklą, kalbėti apie tikrąsias, fundamentalias vertybes: meilę, atsidavimą, šeimą, draugystę ir kt.) – nepasikeitė.
Per šiuos ilgus metus pirmieji Kalėdų Senelio namelio vaikai užaugo ir dabar jie į teatrą ateina su savo vaikais. Taigi, gera žinoti, kad tas gražus kalėdinis stebuklas palieka gerą įspūdį ir norą juo dalytis – Kalėdų Senelio namelis kiekvienais metais sulaukia ypač didelio susidomėjimo.
Kaip ir kiekvienais metais Kalėdų Senelis vaikams yra paruošęs įvairiausių staigmenų: vis dėlto, kokia bus šių metų tema, Senelis atskleisti atsisakė. Neišdavė paslapties ir apie šių metų pagalbininkus: kasmet Senelis į namelį pasikviečia ir savo bičiulių, padedančių susitikimą su Kalėdų Seneliu paversti dar didesne švente vaikams. Senelis patikino, kad bus labai smagu, įdomu, netikėta. Taip pat daugybę sykių pakartojo, jog yra labai visų pasiilgęs ir laukia nesulaukia, kada galės visus pamatyti.
„Kalėdų Senelio namelis“ – tai gražus lietuviškas Laplandijos atitikmuo: vaikai čia ateina susitikti su Kalėdų Seneliu ir smagiai pabūti, kartu atlikti užduotis, pasijuokti. Tai savo forma gražus, turiniu prasmingas, analogų Lietuvoje neturintis renginys. Į susitikimus su Kalėdų Seneliu kviečiame jau nuo gruodžio 7 d. 10 val.
Sekite naujienas mūsų feisbuko paskyroje (Klaipėdos lėlių teatras).
Taip pat kviečiame artėjančių švenčių proga padovanoti savo artimiesiems nuostabias patirtis Klaipėdos lėlių teatre!
Bilietus galite įsigyti www.tiketa.lt arba Klaipėdos lėlių teatre.
Tel. nr. pasiteirauti: 846239932

Iki susitikimo!