KALĖDŲ SENELIO NAMELIS

Kalėdų Senelis Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre

Įkvėptas ramybės, gerų poelgių, atsakingo ruošimosi didžiosioms metų šventėms, Kalėdų Senelis šių metų gruodį Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (Vežėjų g. 4) tradiciškai atvers savo namelio duris.
Pasiruošimo darbai jau prasideda. Kalėdų Senelio sutikimui ruošiamasi!
Kviečiame visus pabendrauti raštu, žodžiu ar vaizdu su Kalėdų Seneliu ir dar draugams pasiūlyti!

Pasirinkimų puokštė:

1. Individualus vaizdo skambutis. Paskambinkite Kalėdų Seneliui per skaipą arba mesendžerį ir drauge apžvelkite prabėgusius metus, įvertinkite gerus darbus, dovanas bei aptarkite kitus svarbius aktualius malonius dalykėlius.

2. Vaizdo skambutis grupėms. Susėskite visi klasėje, atsargiai kąskite šventinį šakotį ir gurkšnokite liepžiedžių arbatėlę, o tada paprašykite kurio nors šventiškai pasipuošusio suaugusiojo, kad įjungtų „zoom‘ą“ ir paskambintų Kalėdų Seneliui. Kartu pasidžiaukite artėjančia švente!

3. Šeimos (iki 5 asmenų) susitikimas su Kalėdų Seneliu. Užsukite į Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro kiemelį – šiemet Senelis apsigyvens jaukiajame namelyje! Pamatykite, kaip žybsi papuošta Kalėdų Senelio eglutė, kaip Senelis paslapčia kramsnoja šventinius sausainius ir po to šukuoja trupinius iš barzdos. Senelis tikriausiai turės būti kambaryje, už didžiulio lango, bet tikimės, kad pavyks susimojuoti ar iš tolo pasilabinti.

4. Kalėdinis paštas. Rašykite Kalėdų Seneliui brangius ir širdingus laiškus, papasakokite, kas jus džiugina, liūdina, o gal stebina, pasidalinkite paslaptimi, kokių dovanų šiemet norėtumėte gauti, ir apie dar ką nors, kas šildo širdį. Kalėdinių laiškų skaitymai vyks nuo gruodžio 11 d. penktadieniais 19 val. Skaitymų transliacijas stebėkite internete!

Kūrėjai - Gintarė Radvilavičiūtė, Vytautas Kairys, Monika Mikalauskaitė, Aušra Bakanaitė, Renata Kutaitė, Kęstutis Bručkus, Virginija Rimkaitė

Individualūs užsakymai priimami telefonu 846239932 arba elektroniniu paštu klaipedosleles@gmail.com

Individualių užsakymų laikas gruodžio 5 d. – gruodžio 23 d.

Individualus vaizdo skambutis Kalėdų Seneliui. Pokalbio trukmė 5–10 min., kaina – 30 Eur. Rezervacija iš anksto būtina.

Vaizdo skambutis grupėms. Susitikimo trukmė 30 min., kaina – 120 Eur. Tam, kad susitikimas įvyktų sklandžiai, rekomenduojame asmenų grupę iki 30 asmenų. Rezervacija iš anksto būtina.

Šeimos (iki 5 asmenų) susitikimas su Kalėdų Seneliu Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro kiemelyje. Susitikimo trukmė 15 min., kaina nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 6 d. (imtinai) 50 eur, nuo gruodžio 7 d. kaina – 70 Eur. Rezervacija iš anksto būtina.

Jei turite klausimų arba norite rezervuoti laiką, rašykite el. p. klaipedosleles@gmail.com arba skambinkite tel. +370 46 239932

Klaipėdos lėlių teatro rėmėjai ir draugai
lkt
kms
Klaipeda-+-Klaipeda-vert-sm
LKI-juodas-skaidrus-1200px-1024x586
ob
liv
erasmus
norden1
balticum
vakaru-ekspresas
laluna
atsis
svajoniu-vejos
unima
(internetui--jpeg)-(1)