Klaipėdoje veikia Kalėdų Senelio teatras

2017, gruodžio 11 0 komentarų

Prieššventiniu laikotarpiu Klaipėdos lėlių teatras virsta jaukiu, iš tolo šviečiančiu, išpuoštu nameliu, kuriame vyksta kasmet vis kitokie, tačiau visada labai nuoširdūs, kupini skaidrios nuotaikos ir gerų emocijų susitikimai su Kalėdų Seneliu.

Šiais metais į Klaipėdos lėlių teatrą Kalėdų Senelis atvyko su savo teatru, kuris pristatys unikalų vaidinimą. Kalėdų Senelis labai mėgsta kalėdinius vaikų vaidinimus, tačiau jam labai sunku jų laukti visus metus. Tad jis įkūrė savo teatrą, kuriame kuria spektaklius, repetuoja .
Kalėdų Senelio teatras – tai neįprastas, interaktyvus teatras. Išskirtinis vaidmuo jame tenka Kalėdoms… O spektaklyje dalyvauja apie trisdešimt atlikėjų, šokių kolektyvas, choras, mimas, ir žinoma pats Kalėdų Senelis.

Kiekvienas, tikintis stebuklais, Kalėdų Senelio teatre gali tapti aktoriumi.
Įsivaizduokite, kad stovite prieš nuleistą uždangą ir žinote, kad ji tuoj pakils. Jus apima paniška baimė, kad pamiršote tekstą, vaidinimo eigą ir kada reikia šokti elfų šokį, neatsimenate eilėraščio pirmos eilutės ir iš viso negalite pajudėti… Tačiau uždanga pakyla ir kažkas atsitinka. Tarytum siela atsiskiria nuo kūno ir pamatote save kaip lėlę, kurią galite valdyti… Suprantate, kad galite viską: kalbėti bet kokia intonacija, atlikti netikėčiausius kūno judesius, pagauti akimirką. Viskas liejasi lyg sapne…Stebuklas prasideda!

Kalėdų Senelio teatras Klaipėdos lėlių teatro namelyje (Vežėjų g.4) džiugins vaikus, tėvelius ir senelius nuo šio savaitgalio iki pat Šv. Kūčių.

Pasak Klaipėdos lėlių teatro vadovės Aušros Juknevičienės, visi bilietai į susitikimus su Kalėdų Seneliu Klaipėdos lėlių teatre šiais metais buvo išparduoti dar lapkričio viduryje.

Daugiau informacijos:
Tel. (846) 239932
www.klaipedosleliuteatras.lt
info@klaipedosleliuteatras.lt