Klaipėdos lėlių teatro rėmimas

2019, gruodžio 23 0 komentarų

Klaipėdos lėlių teatras – profesionalus, repertuarinis lėlių teatras, garsėjantis ORIGINALIAIS, MODERNIAIS spektakliais ir projektais, kurie įdomūs ne tik vaikams, bet ir jaunimui bei suaugusiesiems.

2000 metais profesionalų savo lėšomis įkurta VšĮ Klaipėdos lėlių teatras ne tik kuria bei rodo lėlių teatro spektaklius, bet ir nuolat eksperimentuoja, ieško naujų meninės kalbos būdų ir plastinės išraiškos formų, supažindina Klaipėdos miesto bei Klaipėdos krašto publiką su tradiciniu lėlių teatro menu ir naujausiomis jo tendencijomis, ugdo vaikų ir jaunimo intelektualines, kultūrines žinias, formuoja vertybinę sistemą, įtraukia miesto gyventojus į kūrybinę edukacinę veiklą bei organizuoja tarptautinį lėlių teatro festivalį „Materia Magica“.

Parėmę Klaipėdos lėlių teatrą, padėsite mums pasiekti ŠIMTUS įvairaus amžiaus vaikų, kurie patys neturi galimybės atvykti į teatrą, pradžiuginti juos ĮSTABIAIS, MAGIŠKAIS, PUIKIAIS spektakliais, edukacine veikla; padėsite mums DRĄSIAU svajoti, didinti veiklos ir galimybių laukus, plotus, tūrius.
Taip pat galite investuoti į teatro edukacinės veiklos plėtrą: ar girdėjote, kad JAUKIAJAME fachverkiniame namelyje Vežėjų g. 4 įkūrėme Klaipėdos lėlių teatro edukacinį centrą? Spurdame iš nekantrumo, kiek daug jame norime nuveikti!

Paremkite „online“ dabar arba susisiekite su Klaipėdos lėlių teatru dėl papildomos informacijos.

Čia rasite pavyzdžių, kaip jūsų DOVANA gali padėti:
• 25 Eur padeda įsigyti medžiagos, kamšalo ar įvairių priedų naujai LĖLEI.
• 50 Eur gali pripildyti Klaipėdos lėlių teatro transporto baką BENZINU arba DYZELINU, kad teatro programos pasiektų vaikus už miesto ribų.
• 75 Eur gali padėti vaikui su specialiaisiais poreikiais dalyvauti vasaros stovykloje.
• 100 Eur padeda Klaipėdos lėlių teatrui sumažinti teatro programos mokesčius mokiniams iš probleminių šeimų.
• 250 Eur padengia viešbučio kambario išlaidas savaitei, kol teatro trupė gastrolėse.
• Bet kokio dydžio dovana yra labai laukiama – tai suteikia galimybę Klaipėdos lėlių teatrui sukurti dar įdomesnius spektaklius mūsų jaunajai kartai.