Kūrybinės dirbtuvės „Sustojęs laikas“

2020, sausio 18 0 komentarų

Klaipėdos šviesų festivalio metu vasario 13 d. 18 val. Klaipėdos lėlių teatre lankytojai ne tik galės apžiūrėti instaliaciją „Sustoję laikas“, bet ir kartu su vaikais dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Kviečiame vaikus atsinešti savo sustojusius laikrodukus, o kūrybinių dirbtuvių laikrodininkė ir idėjos autorė Sondra padės vaikams laikrodukus įguldyti į indelį su gipsu.

Kviečiame vaikus nuo 4 iki 10 metų atvykus sukurti istoriją apie sustojusį laikroduką: koks jo charakteris (pagal tai, kaip jis atrodo), kas jam galėjo nutikti, kodėl jis sustojo?

„Klausytis, kaip plaka širdis ir kaip tiksi laikrodis. Ir kaip tylu, kai jie sustoja. Paspėlioti, ką išgirstume, jei viso pasaulio žmonės pamirštų, kad yra laikas ir laikrodžiai, nustotų skubėti, visos mašinos sustotų ir… tuomet pasigirstų gelmių, vandenynų ir dangaus tyla, persmelkianti kiekvieną gyvą būtybę… tave ir mane. O jau tada į nedidelį indelį panardinti savo laikroduką… Gipsas sustingsta per kelias minutes ir vaikai parsineša sustojusio laiko atkarpėlę namo, o kai jie nori pabūti ramiai – pasiima į delniukus „Sustojusio laiko“ indelį ir tyliai patyli.“ – pastebi kūrybinių dirbtuvių sumanytoja Sondra.

Renginys nemokamas!