Lėlių miuziklo „Familia“ kūrėjai nebijo laužyti tradicijų

2017, rugsėjo 6 0 komentarų

Netikėtomis idėjomis ir formomis kelių į žiūrovų širdis ieškantis Klaipėdos lėlių teatras naują teatrinį sezoną atidarys pirmą kartą Klaipėdoje pristatomo lėlių miuziklo žanro „Familia“ premjera.
Lėlių miuzikle, kuris bus rodomas rugsėjo 9 d.,10 d., 17 val. bei 15 d. 18 val. Klaipėdos lėlių teatro kiemelyje (Vežėjų g.4), pasirodys visą vasarą uostamiesčio gatvėse praeivius linksminę, stebinę ir provokavę projekto „Familia“ herojai: energingais šokiais pagarsėję Zuikiai, charizmatiška vakarėlių dalyvė Panda, kulinarinių šou kūrėjas vegetaras Vilkas, jogos mokytoja Lapė, mafijos bosas Maldininkas, politikai Pingvinai
„Familia“ – tai Zuikių šeimyna, kuri jau daug metų kasmet organizuoja koncertą, tačiau tame koncerte kasmet skamba vis tas pats repertuaras ir puoselėjama ta pati senstelėjusi tradicija. Staiga šeimynoje vienas Zuikis ima maištauti. Jis susipyksta su tėvu ir kažkur dingsta. Kiti Zuikiai, jo ieškodami, sutinka klaipėdiečiams jau pažįstamus personažus, kurie atskleidžia įvairių naujų ir netikėtų detalių apie pradingėlį. Paaiškėja, jog maištautojas organizuoja bliuzo koncertą. Jis išdrįso sulaužyti tradiciją ir į muziką pažvelgti plačiau.
„Spektaklio moralas, jog tradicija, kaip ir muzika, gali kisti, įgauti kitokių formų ir to nereikia bijoti. Pasaulis nuolatos keičiasi, keičiasi žmonių vertybės, gali kisti ir tradicija. Tai – nieko blogo, jeigu išlieka puiki idėja“, – sako projekto „Familia“ idėjos autorius ir režisierius Vytautas Kairys. Kurdamas „Familią“ jis subūrė dvi dešimtis Klaipėdos ir Lietuvos jaunųjų menininkų.
Projekte dalyvauja ne tik lėlių teatro kūrėjai, bet ir gyvo garso grupė. Miuziklo kūrėjai anonsuoja, jog spektaklyje skambės muzika nuo bliuzo klasikos ir šiuolaikinio roko.
Klaipėdos lėlių teatro projektas „Familia“ yra programos „Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė“ dalis. Klaipėdos lėlių teatras jį dedikuoja šeimoms ir vienišiams, seneliams ir turistams, visų socialinių sluoksnių atstovams.

Bilieto kaina – 7 Eur
10 žmonių grupei ir daugiau bilieto kaina asmeniui – 5 €

Tel. 846239932
klaipedosleles@gmail.com