Premjera! Tėtis ir jūra. MATERIA MAGICA

Spektaklio aprašymas:

Klaipėdos lėlių teatre

Spektaklis visai šeimai

Tuvė Janson apsakymo „Tėtis ir jūra“ motyvais

Kūrybinė komanda

Gintarė Radvilavičiūtė
Renata Kutaitė
Monika Mikalauskaitė
Vytautas Leistrumas
Tomas Mikalauskas
Karolis Vaičiulis

Trukmė – 35 min.

Premjera – 2017 m. gegužės 1 d.

  Šviesa ir violončelė. Šešėlis ir violončelė. Atspindys ir violončelė. Šiomis priemonėmis kuriamas pasakojimas apie šeimyną, kuri palieka gimtąjį slėnį ir išvyksta gyventi į tėčio salą. Naujojoje erdvėje jie stengiasi pradėti gyvenimą iš pradžių.

  Viskas vyksta anapus tikrovės, tai sapnas ir fantastika, šviesa ir lėtumas, kai klampoji per smėlį ir niekur nenueini. Tėtis toks laimingas, tarsi visą salą laikytų savo letenose. Tai ištisas pasaulis, čia visko yra ir ji ne per didelė. Pasaulis kupinas keistų dalykų tiems, kurie juos pastebi.

  Tai pasakojimas apie tėtį. Kokią vietą šeimoje užima tėtis? Koks jis? Ką jis veikia? Kuo gyvena? Apie ką svajoja? Juk šeimoje visus keturis kampus laiko mama. O tėtis?.. O tėtis laiko visą jūrą. „Jam atrodydavo, jog turi juos globoti, jog jie nugrimzdę į gilią jūrą, kurią pažįsta tik jis.“

  Norisi per pojūčius, šviesos, šešėlio, atspindžio, muzikos pagalba papasakoti apie tėtį ir jo pasaulį. Gal net labiau pajausti šį pasaulį.

  Šis spektaklis skirtas visiems vaikams nuo 2 iki begalybės metų. Bet tik tiems, kurie linkę pastebėti keistus dalykus, kurie linkę nujausti. Tiems, kurie vaikystėje mėgo atsitverti kokia antklode kambario kamputį ir ten tūnoti sau, mėgautis vienatve stebint tamsą, šviesos kuriamus šešėlius.

  Kodėl violončelė? Sako jos muzika gydo širdies ligas.

  Klaipėdos lėlių teatro rėmėjai ir draugai
  kms
  lkt
  norden1
  balticum
  vakaru-ekspresas
  laluna
  atsis
  svajoniu-vejos
  unima