Svajonių sėja Klaipėdos lėlių teatre

2016, balandžio 2 0 komentarų

Sekmadienį, balandžio 3 d., nuo 13 val. Klaipėdos senamiestyje vyksiančioje Atvelykio šventėje veiks Klaipėdos lėlių teatro šiltnamis, kuriame vaikai ir suaugusieji sodins savo svajonių sėklas.

„Atvelykis – atgimimo ir vilties šventė. Su viltimi ir meile kviesime šventės dalyvius šiltnamyje sėti savo svajones. Šiltnamyje bus tikros žemės, tikros daigyklos ir tikros sėklos. Taigi laukia juodas purvinas darbas, be kurio – jokia svajonė nėra pasiekiama“, – pusiau juokais, pusiau rimtai Atvelykio veiklą pristatė Klaipėdos lėlių teatro šiltnamio vyriausioji daržininkė, šią savaitę Klaipėdos teatralų apdovanojimu „Padėkos kauke“ įvertinta aktorė Renata Kutaitė.

Svajonių sėklas daigyklose šventės dalyviai galės parsinešti į namus, jas prižiūrėti ir stebėti, kas užaugs. Atvelykio šventėje bus ne tik Klaipėdos lėlių teatro šiltnamis, bet ir namelis, kuriame klaipėdiečiai išvys stebuklą, kurį kuria teatro kolektyvas.

Tradiciškai , kaip ir kiekvieną savaitgalį, Klaipėdos lėlių teatro žmonės ir lėlės laukia susitikimų su mylimais žiūrovais. Balandžio 2 d. 12 val. teatre bus rodomas psichologinis spektaklis apie baimę „Kas tu?“ (rež. Jūratė Trimakaitė), 18 val. teatralizuotą koncertą visai šeimai ‚Niekados nesakyk niekados nesakyk niekados“ pristatys dainuojantys aktoriai Justina Vaikšnoraitė ir Vytautas Kairys, o balandžio 3 d., prieš Atvelykio šventę, 11 ir 12 val. bus rodomas spektaklis kūdikiams „Sapnų pasakėlė – diena/naktis“ (rež. Donatas Savickis).