SVEČIUOSE PAS VELYKŲ BOBUTĘ

2020, vasario 26 0 komentarų

Balandžio 10–19 d. Klaipėdos lėlių teatras kvies į teatralizuotą edukaciją SVEČIUOSE PAS VELYKŲ BOBUTĘ!
Velykos – pati džiugiausia pavasario šventė: pirmąjį mėnulio pilnaties sekmadienį po pavasario lygiadienio švenčiamos Velykos nuo seno turėjo ypatingai didelę svarbą. Senovės lietuviams tai buvo didžioji pavasario šventė, dabar atitinkanti krikščionių šventų Velykų laiką. Velykų metu ne tik atgimsta gamta – kartu džiaugiamasi dėl ilgėjančių ir šviesėjančių dienų, ateinančios šilumos.
Šiemet susitikti ir kartu žadinti pavasarį kviečia Klaipėdos lėlių teatras: Klaipėdos edukaciniame centre vaikai galės susitikti su Velykų bobute! Apie Velykų bobutę esti daug įvairiausių legendų ir pasakojimų: vieni sako, kad Velykų bobutė gyvena pamiškėje, turi cukrinį arba vaškinį vežimaitį, į kurį Velykų rytą pasikinko kiškius ir veža vaikams margučius; kiti sako, kad Velykų bobutė yra tikra Velykų karalienė, važinėjanti su aukso karieta, širmais žirgais riestais kaklais. O dar kažkas pasakojo, kad Velykų bobutė panaši į raganą! Didysis slėpinys tai, jog tikriausiai niekas iš tikrųjų Velykų bobutės nėra regėjęs, nes kaip kitaip paaiškinti tokius skirtingus jos apibūdinimus?
Tačiau štai balandžio 10–19 d. Velykų bobutė susitiks su vaikais ir išsklaidys nežinomybės ūką. Kartu su Velykų bobute ir jos bičiuliais vaikai turės išskirtinę galimybę būti, džiaugtis ir švęsti pavasarį!

Bilietai parduodami Klaipėdos lėlių teatre bei www.tiketa.lt.
Taip pat bilietus galite rezervuoti paskambinę telefonu +370 46 239932.
Perkant bilietus Klaipėdos lėlių teatre, bilieto kaina – 6 eurai, spektaklio dieną – 7 eurai.
Vaikams iki 2 metų bilieto pirkti nereikia.

Susitikimas su Velykų bobute vyks Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre.
Daugiau informacijos tel. 8 46 239932 arba el. p. klaipedosleles@gmail.com.

Iki pasimatymo!