Į interaktyvią instaliaciją „Kaltūnas“ – per Kultūros paso programą!

2022, sausio 26 0 komentarų

Primename, kad interaktyvioje instaliacijoje „Kaltūnas“ kviečiamos dalyvauti ir 1–4 klasių mokinių grupės per Kultūros paso programą!

Daugiau informacijos / registracija

Šios žaismingos instaliacijos metu pasitelkiant istoriją apie mergaitę vardu Gabėta ir jos stebuklingus, įvairiausių galių turinčius spalvotus plaukus, instaliacijos dalyviai kviečiami fiziškai keliauti per kuriamą pasakojimą. Dalyvius pasitiks skirtingose Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro vietose įkurtos ir atitinkama seka išdėliotos garsinės, vaizdinės, taktilinės instaliacijos. Vaikai pasitelkę „Kaltūno“ istorijos žemėlapį, turės galimybę keliauti po instaliacijas (stoteles) ir, savarankiškai tyrinėdami, siedami įvairiausias detales, faktus bei nuojautas, kartu išsiaiškinti Gabėtą ir jos šeimą ištikusį nuotykį.
Taip pat šią instaliaciją 45 minučių trukmės ekskursijoje bus galima tyrinėti ir su kiek daugiau atsakymų ir žinių apie kaltūną turinčiu gidu-edukatoriumi, kuris be žemėlapio ves dalyvius per šią istoriją ir nuotykį ir kartu padės suprasti bei atsakyti, kas gi nutiko Gabėtai ir jos šeimai. Radus visus atsakymus dalyviai skatinami pamąstyti, ką mes darome, kai tokie dalykai nutinka ir mums patiems: tyrinėdami istoriją ir jos personažus instaliacijos dalyviai kartu kuria ir patį pasakojimą apie tai, kaip mes veikiame vieni kitus. Juk kartais labai maži dalykai pradeda didžiausius karus. Kad tam būtų įmanoma užkirsti kelią, dažnai tereikia įsiklausyti į save. Tuomet jausmų audros ir uraganai nurimsta – ne sunaikindami viską aplinkui, o nutiesdami kelią netikėtiems sprendimams.

Daugiau informacijos tel. 8 46 239932 arba el. p. klaipedosleles@gmail.com
Dalinkimės gera žinia!