Ieškote dovanos? Turime puikų sprendimą: jūsų dėmesiui – Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponas

2023, spalio 17 0 komentarų

brangieji, kaip visi žinome, gruodį mūsų laukia didžiosios metų šventės. O su jomis netrukus prasidės ir kalėdinės dainos parduotuvėse, girliandos daugiabučių languose, elnių dekoracijos gatvėse, akcijos silkėms ir kūčiukams

ir

ir

teisingai, dideli galvosūkiai, ką šiais metais nuostabaus ir puikaus padovanoti savo brangiesiems mylimiesiems. Ir jei jau brangiesiems mylimiesiems nevilioja pirkti antro raudono kavinuko, jei šiltas kojines su elniukais dovanojot ketverius metus iš eilės, o ta tefal keptuvė, dovanota praėjusiais metais, dar kaip ir visai nebloga, mes jums turime puikią genialią idėją – kviečiame po eglute šiais metais artimiesiems palikti blizgančiame popieriuje įvyniotą Klaipėdos lėlių teatro dovanų kuponą.
Spalvingą ir dailų, patrauklų ir jaukų, mielą malonų, atversiantį įspūdingas, džiaugsmingas patirtis Klaipėdos lėlių teatre.
Galite pasirinkti 20, 30, 50 eurų vertės kuponą (taikomas papildomas administravimo mokestis), kuris galios net pusę metų, tad jūs tik pagalvokite: kokia unikali galimybė Kalėdų dovanas pakuoti iki birželio!

Tiesiog puiku!

Kviečiame dovanų kuponų ieškoti štai čia:

dovanų kuponas

Nedėkokit, džiaugiamės ir mes