Interaktyvi paroda „Mažieji pasauliai“ jau laukia lankytojų Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre

2021, kovo 16 0 komentarų

Džiugios naujienos klaipėdiečiams ir miesto svečiams: nuo lapkričio pabaigos veikianti ir virtualiai žiūrovus telkianti Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro paroda „Mažieji pasauliai“ nuo kovo 19 d., minint ir Tarptautinę lėlininkų dieną, atvers duris ir kvies lankytojus eksponatus apžiūrėti gyvai. „Mažieji pasauliai“ – puiki galimybė visai šeimai pažinti ir atrasti magišką, lėlišką miniatiūrų pasaulį.

Parodoje lankytojai išvys įvairias situacijas iš žmonių gyvenimo „Biržų duonos“ gaminių pasaulyje, taip pat – Annos Braginos kurtą banginį, ant savo kūno nešantį visą Klaipėdos miestą: namukus, elektros stulpelius ir net didįjį švyturį. Parodoje bus galimybė pamatyti lietuvių lėlinės animacijos filmo „Matilda ir atsarginė galva“ scenų, lėlių, kadruočių ir kitų svarbių filmo elementų ekspoziciją. Ko gero, ne vieną maloniai nustebins Gretos Alice sukurtos iliustracijos, savo paslaptį atversiančios tik pažvelgus į jas pro specialų stikliuką. Nuotaikingus ir įdomius pasaulėlius pristatys Karolis Liekis. Jaukiai fachverkiniame Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre įsikūrė ir Elenos Selenos erdvinės iliustracijos bei Indrės Ercmonaitės mini galerijos – tebus maloni paslaptis, kokie mažieji pasauliai jose apsigyveno. Staigmena lankytojų laukia ir Edukacinio centro kiemelyje – čia apstu Šilutės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių kurtų ir stikliniuose cilindruose įsikūrusių miestų, kaimelių, žmonių bei gyvūnų.
Klaipėdos lėlių teatro edukacinis centras parodos erdvėje siūlo ir interaktyvias veiklas: lankytojai bus kviečiami pamatyti lietuvių lėlinės animacijos filmą „Matilda ir atsarginė galva“ (rež. Ignas Meilūnas), sugalvoti ir pasiūlyti vardą Annos Braginos kurtam banginiui, greta Indrės Ercmonaitės mini galerijų sukurti tikrą šešėlinių lėlių pasaulį! Parodos lankytojai galės dalyvauti ir lėlių teatro edukatorių vedamose dirbtuvėlėse, kurių metu kiekvienas susikurs po savo stebuklingą miniatiūrų pasaulį.

Apsilankyti interaktyvioje parodoje „Mažieji pasauliai“ galima nuo kovo 19 d., darbo laikas: penktadieniais 16.00–19.00 val., šeštadieniais ir sekmadieniais 11.00–16.00 val. Būtina išankstinė registracija el. p. leliuedukacija@gmail.com (vienu metu parodą gali lankyti du šeimos ūkiai (iki 5 asmenų)). Bilieto kaina asmeniui – 4 Eur, bilietus galima įsigyti atlikant bankinį pavedimą.

Paroda Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre veiks iki 2021 m. rugpjūčio 1 d. Būkite atviri, leiskite sau fantazuoti, ateikite ir susipažinkite su paslaptingais pasauliais, žaismingai išsibarsčiusiais Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre!
Iki pasimatymo!