Interaktyvi teatralizuota edukacija „Iliuzija lėlių teatre“ – per Kultūros paso programą

2021, rugsėjo 15 0 komentarų

Informuojame, kad jau yra galimybė apsilankyti teatralizuotoje edukacijoje „Iliuzija lėlių teatre“ per Kultūros paso programą (bilieto kaina vaikui – 4 Eur). Edukacijoje galima dalyvauti nuotoliniu būdu (per „Zoom“ platformą) arba atvykus į Klaipėdos lėlių teatro edukacinį centrą (Vežėjų g. 4, Klaipėda).

Iliuzijos pojūtis neatsiejamas nuo žmogaus suvokimo apie pasaulį – yra daug situacijų, kai realybė suvokiama ne tokia, kokia ji yra iš tikrųjų, ir dažnai net sunku atskirti, kada matome, girdime, ar kitaip susiduriame su iliuzija: atrodo, kad Mėnulis prie horizonto didesnis, o tyliai čiurlenantis šaltinėlis, rodos, šnabžda.
Lėlių teatre iliuzija neatsiejama nuo lėlininko rankose atgijusio objekto. Edukacijos „Iliuzija lėlių teatre“ dalyviai turės išskirtinę galimybę sužinoti, kodėl teatras gali būti laikomas iliuzija, kaip iliuzija sukuriama ir kur ji gyvena. Sužinoję juodo kabineto paslaptis dalyviai suvoks kuriamos atmosferos svarbą, o išgirdę apie objekto animavimo subtilybes, galės ir patys pabandyti įpūsti objektams gyvybės.
Edukacijoje naudojamos minimalistinės priemonės skatins vaikus fantazuoti ir savo vaizduotėje susikurti asmeninę iliuziją, kuri ateityje galbūt virs tikrove.

Daugiau apie renginį čia

Primename, kad Klaipėdos lėlių teatras kviečia pasinaudoti galimybe dalyvauti ir kitose Teatro organizuojamose veiklose: edukacijose, spektakliuose bei parodų atidarymuose. Tikime, kad tai padės paįvairinti pamokų ar neformaliojo ugdymo veiklą, praplės žinias arba supažindins su lėlių teatro menu.

Daugiau informacijos el. p. leliuedukacija@gmail.com arba tel. +370 60 386036.

Iki pasimatymo!