Kalėdų Senelis Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre

2020, lapkričio 12 0 komentarų

Įkvėptas ramybės, gerų poelgių, atsakingo ruošimosi didžiosioms metų šventėms, Kalėdų Senelis šių metų gruodį Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (Vežėjų g. 4) tradiciškai atvers savo namelio duris.   Pasiruošimo darbai jau prasideda. Kalėdų Senelio sutikimui ruošiamasi!
Kviečiame visus pabendrauti raštu, žodžiu ar vaizdu su Kalėdų Seneliu ir dar draugams pasiūlyti!

1. Individualus vaizdo skambutis. Paskambinkite Kalėdų Seneliui per skaipą arba mesendžerį ir drauge apžvelkite prabėgusius metus, įvertinkite gerus darbus, dovanas bei aptarkite kitus svarbius aktualius malonius dalykėlius.

2. Vaizdo skambutis grupėms. Susėskite visi klasėje, atsargiai kąskite šventinį šakotį ir gurkšnokite liepžiedžių arbatėlę, o tada paprašykite kurio nors šventiškai pasipuošusio suaugusiojo, kad įjungtų „zoom‘ą“ ir paskambintų Kalėdų Seneliui. Kartu pasidžiaukite artėjančia švente!

3. Šeimos (iki 5 asmenų) susitikimas su Kalėdų Seneliu. Užsukite į Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro kiemelį – šiemet Senelis apsigyvens jaukiajame namelyje! Pamatykite, kaip žybsi papuošta Kalėdų Senelio eglutė, kaip Senelis paslapčia kramsnoja šventinius sausainius ir po to šukuoja trupinius iš barzdos. Senelis tikriausiai turės būti kambaryje, už didžiulio lango, bet tikimės, kad pavyks susimojuoti ar iš tolo pasilabinti.

4. Kalėdinis paštas. Rašykite Kalėdų Seneliui brangius ir širdingus laiškus, papasakokite, kas jus džiugina, liūdina, o gal stebina, pasidalinkite paslaptimi, kokių dovanų šiemet norėtumėte gauti, ir apie dar ką nors, kas šildo širdį. Neškite ir meškite laiškus į Kalėdų senelio pašto dėžutę nuo gruodžio 1 d., kuri saugiai bus padėta prie Klaipėdos lėlių teatro edukacinio namelio (Vežėjų g. 4). Kalėdinių laiškų skaitymai vyks nuo gruodžio 11 d. penktadieniais 19 val. Skaitymų transliacijas stebėkite internete!

Sąlygos:

Individualus vaizdo skambutis Kalėdų Seneliui. Pokalbio trukmė 5–10 min., kaina – 30 Eur. Rezervacija iš anksto būtina.

Vaizdo skambutis grupėms. Susitikimo trukmė 30 min., kaina – 120 Eur. Tam, kad susitikimas įvyktų sklandžiai, rekomenduojame asmenų grupę iki 30 asmenų. Rezervacija iš anksto būtina.

Šeimos (iki 5 asmenų) susitikimas su Kalėdų Seneliu Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro kiemelyje. Susitikimo trukmė 15 min., kaina – 70 Eur. Rezervacija iš anksto būtina.

Jei turite klausimų arba norite rezervuoti laiką, rašykite el. p. klaipedosleles@gmail.com arba skambinkite tel. +370 46 239932

Iki nuostabių susitikimų!