Kelias į Kalėdų Senelio namelį

2021, gruodžio 6 0 komentarų

Brangūs bičiuliai! Štai ir atėjo gruodžio 5 d., o su ja – ir Kalėdų Senelio namelio atidarymas! Jūs net neįsivaizduojate, kaip šiemet plušam ir ruošiamės su Kalėdų Seneliu! Jau kelias savaites išsijuosę viską šveičiam, valom, vėdinam, bet juk jūs žinote, koks entuziastingas mūsų Senelis ir kokie dideli ir platūs jo užmojai. Tai va, įsivaizduokite, ateinam vieną rytą, žiūrim, visa Vežėjų gatvė išrausta, plytelės nuimtos, stovi traktorius su kaušu, visur tvoros, žvyras. Nieko nesuprasdami, klausiam, kas gi čia vyksta, o pasirodo, Kalėdų Senelis visą naktį mąstė ir primąstė, kad reiktų atnaujinti gatvelę prie Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro, kad žmonėms būtų gražiau! Kaip tarė, taip ir padarė, o kadangi, kaip kad jau minėjome, Senelio užmojai dideli ir platūs, tai nutarta tik plytelėmis neapsiriboti – pakeis ir vamzdynus, ir laidus, ir kanalizacijų dangčius, ir žvyrą, ir cementą!
Tad štai dabar Vežėjų gatvė puošiasi ir ruošiasi būti graži, ir matomai tas gražėjimo procesas kiek užtruks, nes Kalėdų Senelis paslapčia jau yra paruošęs ir kitų galimų gatvės projektų.
Visa laimė, kad į Kalėdų Senelio namelį veda daug kelių! Tad šį kartą namelį pasieksite eidami pro vartelius Bažnyčių gatvėje ❤️

Papaišėme žemėlapį, kad būtų aiškiau.

Šilčiausi linkėjimai nuo Kalėdų Senelio!
Iki pasimatymo!!