Klaipėdos lėlių teatras atvyksta į Palangą

2024, balandžio 2 0 komentarų

Balandžio 6 d. 17 val. Klaipėdos lėlių teatras lauks Palangos gyventojų ir miesto svečių nuotaikingajame lėlių spektaklyje „Raudonkepuraitė“.

„Raudonkepuraitės“ kūrėjai Klaipėdos lėlių teatre į klasikinę Charles Perrault pasaką pažvelgė Vilko akimis. Kodėl vilkas Albinas praryja Raudonkepuraitę ir Senelę? Kas verčia jį taip elgtis? Ką reiškia būti kitokiu? Aplinkinių patyčios skatina nepasiduoti, kovoti pasirinktomis ar primestomis kovos formomis, dažnai tik prajuokinančiomis aplinkinius arba dar blogiau – užtraukiančiomis jų rūstybę. Iš čia ir savotiškas spektaklio moralas: „Kiekviename mažiausiame padarėlyje snaudžia žvėris, galintis bet kada prabusti… Ypač jei pasimaišo meilė…“

Moderniai „suveltą“, komizmu, dramatizmu, kriminaliniais elementais ir muzikiniais intarpais pagardintą „Raudonkepuraitės“ siužetą spektaklyje pasakoja iš vilnos nuveltos, ryškios, spalvingos pirštininės lėlės, žavinčios originalumu ir įspūdingomis plastinėmis galimybėmis.

Spektaklio kūrėjai: Režisierė – Gintarė Radvilavičiūtė, scenarijaus autorius – Mindaugas Valiukas, dailininkė – Viktorija Dambrauskaitė, kompozitorius – Donatas Bielkauskas, vaidina Monika Mikalauskaitė-Baužienė ir Renata Kutaitė-Raudonienė.

Spektaklis su tekstu lietuvių kalba. Spektaklis vyks Vytauto g. 40, Palangoje (viešbutyje „Gabija“). Bilietus platina www.bilietai.lt.