Klaipėdos lėlių teatras dalyvavo Tarptautiniame lėlių teatro festivalyje „Spotkania“ (Lenkija)

2019, spalio 21 0 komentarų

Spalio 16–18 dienomis Klaipėdos lėlių teatras dalyvavo Tarptautiniame lėlių teatro festivalyje „Spotkania“ (Lenkija). Čia Klaipėdos lėlių teatras Torūnės miesto gyventojams ir svečiams rodė spektaklį suaugusiesiems „Malina“ (rež. Aušra Bakanaitė).

Tarptautinis lėlių teatro festivalis „Spotkania“ – vienas didžiausių Torūnėje vykstančių tarptautinių renginių, kasmet sulaukiantis per keliolika teatrų iš įvairių Europos šalių, festivalyje pristatančių savo spektaklius.

Pasak festivalio organizatorių, festivalis „Spotkania“ – tai puiki galimybė stebėti, kaip per metus kinta lėlių teatras ir kaip teatre randasi vis įvairesnės bei įdomesnės raiškos formos: festivalio spektakliuose buvo galimybė pamatyti ne tik atgijusias klasikines lėles, sukurtas iš įvairių medžiagų (audinių, kempinių, netgi dviračių vamzdelių), bet ir multimedijos projekcijas.

Keletą metų festivalyje tradiciškai rodomas ir neįgaliųjų spektaklis, teatro mokyklos studentų pasirodymai, pristatoma studentų kurta animacija bei eksponuojamos vaizdo meno parodos.

Festivalį organizuoja Baj Pomorski teatras.