Klaipėdos lėlių teatras kviečia bendradarbiauti ugdymo įstaigas

2021, sausio 15 0 komentarų

Dėl visiems žinomos situacijos jau kurį laiką daugelis sričių turėjo apriboti tiesioginį savo kontaktą su žmonėmis, teatras – ne išimtis. Tačiau, kaip ir daugelis sričių, teatras atrado būdų bendrauti su savo mylimais žiūrovais, nors ir virtualiai.

Klaipėdos lėlių teatras kviečia pasinaudoti galimybe dalyvauti Teatro organizuojamose edukacijose, spektakliuose bei parodų atidarymuose nuotoliniu būdu. Tikime, kad tai padės paįvairinti pamokų ar neformaliojo ugdymo veiklą, praplės žinias arba supažindins su lėlių teatro menu, leis išbandyti šį tą naujo.

Siekiame bendradarbiauti su įvairiomis ugdymo įstaigomis ir esame atviri pasiūlymams, idėjoms.

Pristatome sąrašą veiklų, kurias esame paruošę edukaciniams užsiėmimams nuotoliniu būdu :)

Klaipėdos lėlių teatro veiklos nuotoliniu būdu:

1. Teatrinė edukacija „Iliuzija lėlių teatre“, kaina vaikui — 4 Eur (netrukus bus galimybė pasinaudoti paslauga per Kultūros paso programą, tad sekite naujienas!);

2. Lėlių spektaklių transliacija internetu: „Namai“, „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, „Raudonkepuraitė“, bilieto kaina — 4 Eur ((+ 1,20 Eur „Tiketa“ administracinis mokestis) (www.tiketa.lt));

3. Tiesiogiai internetu transliuojami Klaipėdos lėlių teatro parodų atidarymai ir su parodomis susijusios veiklos (edukacijos, pokalbiai su parodų autoriais ir kt.). Paslauga nemokama, daugiau informacijos apie būsimas ir esamas parodas – Klaipėdos lėlių teatro interneto svetainėje (www.klaipedosleliuteatras.lt) ir feisbuko paskyroje.