Kovas – teatro mėnesis! Sutikime jį su Klaipėdos lėlių teatru

2022, kovo 1 0 komentarų

Štai ir išaušo kovo mėnuo. Šių dienų kontekste daug kas atrodo praradę prasmę. Tačiau akimirkai pabandykime leisti sau grįžti atgal, į tą buvimą – prieš karus, prieš pandemijas – bent trumpam, bent teatro scenose.
Kovas – ypatingas mėnuo visiems teatralams: kovo 21 d. švenčiama Tarptautinė lėlininkų diena, o kovo 27 d. minima ir Tarptautinė teatro diena. Tad norėdami įnešti bent kiek šviesumos į mažų ir didelių vaikų, suaugusiųjų, dienas, kviečiame kovo mėnesį ateitį į teatrą – esame jums daug visko paruošę:

🌱 trečias kartas nemeluoja – net kelis sykius dėl netikėtai į teatro prieangius įsisukusio kovido turėjome atšaukti lėlių spektaklį „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, tad kovo 6 d. 12 val. skelbiame papildomą spektaklio rodymą. Kviečiame visus, spektaklis jau šį sekmadienį. Bilietų ieškokite www.tiketa.lt.

🌱 Kovo 19 d. vyks parodos „Širdys ir kaminai“ atidarymas. Tai – „Psilikono teatro“ industrinė trilogija: nuo 2015 m. pradėtas fabrikų tyrimas, apimantis Dirbtinio pluošto fabriką Kaune, „Fabrica do Castanheiro Gimarainse“ Portugalijoje ir „Schunfabrik“ Tetanže, Liuksemburge. Parodos autoriai – Auksė Petrulienė ir Darius Petrulis.

🌱 Kovo 21 d., Tarptautinės lėlininkų dienos proga, visu kviesime į teatrinės edukacijos „Mechaninis stebuklas“ premjerą (rež. Aušra Bakanaitė). Teatrinės edukacijos „Mechaninis stebuklas“ metu bus pristatyta, kaip mechanika mums padeda greičiau keliauti, lengviau pasiekti tikslus, įgyvendinti, rodos, neįmanomas misijas.

🌱 Savaitgaliais kviečiame visus į Klaipėdos lėlių teatro repertuarinius spektaklius. Jūsų lauks „Didysis sprogimas“, „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, „Sudaužytas kiaušinis“, „Sapnų pasakėlė – vandenynas“, „Raudonkepuraitė“, „Istorijos iš FLUXUS dėžutės“.

🌱 Savaitgaliais šeimų lauks ir Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre nusiraizgiusi interaktyvi instaliacija „Kaltūnas“.

🌱 Taip pat kovo mėnesį teatro feisbuko paskyroje vyks ir konkursai konkursėliai, tad kviečiame sekti naujienas ir aktyviai dalyvauti.

🌱 Teatro išmintimi, brangiais prisiminimais ir išgyvenimais Klaipėdos lėlių teatro feisbuko paskyroje dalysis teatro lėlės. Kviečiame kartu eiti šiais atminimų takais.

P. S. Primename, kad organizuojame užsakomuosius spektaklius ir edukacijas klasėms ar vaikų grupėms, o interaktyvioje instaliacijoje „Kaltūnas“ galima dalyvauti ir per Kultūros paso programą (daugiau informacijos el. p. leliuedukacija@gmail.com arba tel. +370 60 386036)

Tad iki susitikimų Klaipėdos lėlių teatre

Organizacijos veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

#mylėkimeteatrą