salomeja-burneikaite

Salomėja Burneikaitė

Teatrologė, projektų iniciatorė, aktorė

Pirmoji mano įgyta profesija – režisūra. Nuo to laiko išmokau daug naujų dalykų ir man patinka nuolat mokytis. Esu Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto lektorė. Visas gyvenimo kelyje įgytas kūrybines praktikas taikau dirbdama su studentais, moksleiviais ir tais, kuriems galiu būti naudinga.

Dar vaikystėje mano gyveną palietė teatras, įtraukė ir jau nebepaleido. Svajonė visada vedė ne tik tolyn – aktorystė, meninis žodis, režisūra, lėlių teatras, dramos ir teatro edukacija, teatrologija, renginių režisūra, tautodailė – bet ir gilyn, link projektinio darbo, naudojant dramos terapijos metodus, kūrybiškumo skleidimosi, naudojant lėlių teatro ar tekstilės technikų galimybes.

Ilgą laiką, šalia pagrindinių savo pareigų, dirbau mokyklose dramos pedagoge bei renginių režisiere. Nuo tada patirtimi ir atradimais mielai dalinuosi seminaruose, kūrybinėse dirbtuvėse, konferencijose, įvairiuose susitikimuose, stovyklose, festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Patyriau, kad teatras daro gyvenimą įdomų dar iš savo pirmųjų teatro vadovų. Ši žinia naujomis galimybėmis tebesiskleidžia man iki šiol. Norisi, kad kuo daugiau jaunų žmonių ir kolegų tai patirtų.

Aktoriniai darbai Ku-Kū lėlių teatre:
1995 m. “Juodoji tetulė”/ rež. J. Januškevičiūtė
1992 m. “Po Betliejaus žvaigžde“/ rež. J. Januškevičiūtė
1991 m. “Mano pasakėlės”/ rež. J. Januškevičiūtė

Klaipėdos lėlių teatro rėmėjai ir draugai
lkt
kms
Klaipeda-+-Klaipeda-vert-sm
LKI-juodas-skaidrus-1200px-1024x586
ob
liv
erasmus
norden1
balticum
vakaru-ekspresas
laluna
atsis
svajoniu-vejos
unima
(internetui--jpeg)-(1)