Kviečiame registruotis į vasaros stovyklas

2016, gegužės 16 0 komentarų

Edukaciniai užsiėmimai „POPIERINIAI EKSPERIMENTAI“

Birželio 20-23 d.

Nuo 9 iki 12 val. arba nuo 14 iki 17 val.

Klaipėdos lėlių teatras kviečia vasarotojus per dieną kūrybiškai praleisti laiką, atliekant popierinius eksperimentus.  Popierius – itin lanksti ir teatrališka medžiaga,  kurią galima įvairiai transformuoti ir personalizuoti. Kaip iš paprasto popieriaus gimsta lėlių ir objektų teatras ir kokie jo kūrybiniai principai sužinos ir patys šių užsiėmimų dalyviai. Po užsiėmimų laukia kūrybiški žaidimai Klaipėdos lėlių teatro kiemelyje. Užsiėmimus ves Klaipėdos lėlių teatro aktorė Renata Kutaitė ir vadovė Aušra Juknevičienė.

Užsiėmimų kaina asmeniui  – 7 € (vaiką atlydėjusiam įėjimas nemokamas, lydintis asmuo gali nedalyvauti užsiėmimuose). Grupėms taikoma nuolaida. Išankstinė registracija būtina.

Vasaros stovykla „MANO POPIERINIS TEATRAS“

Birželio 27 d. – liepos 1 d.

Norintieji giliau ir išsamiau susipažinti su popieriaus galimybėmis kviečiami į stovyklą „Mano popierinis teatras“, kuri vyks Klaipėds lėlių teatro ir jo kiemelio erdvėse.  Stovykla skirta 6-12 metų vaikams.

Jos metu su vaikais užsiims trys vadovės. Kiekvienas stovyklos dalyvis iš popieriaus susikurs savo individualų teatrą su popierinėmis dekoracijomis, popierinėmis lėlėmis. Lėlių teatro kūrėja Gintarė Damanskytė su vaikais pasidalins unikalia Popieriaus teatro kūrybos technika, kurios mokėsi pas prancūzų Popieriaus teatro meistrą Alain Lecocq. Stovyklai baigiantis vaikai savo draugams ir artimiesiems pristatys popierinius teatrų maketus, papasakos kaip vyko kūrybinis procesas.

„Mano popierinis teatras“ – dienos stovykla, kurioje vaikai bus užimti nuo 9 iki 17:30 val. Po pietų stovyklos dalyviai keliaus į ekskursijas, kurių metu sužinos dar daugiau apie popieriaus gamybą, panaudojimą ir perdirbimą bei patys išmoks pasigaminti popierių.

Stovyklos kaina – 120 € vaikui (šeimai, vedančiai 2 ar daugiau vaikų, taikoma nuolaida, vaikui – 110 €). Į kainą įskaičiuotos priemonės, pietūs, pavakariai, sveiki užkandžiai dienos metu, kelionių išlaidos. Išankstinė registracija būtina.

Paskaitų ciklas šeimai „ŽMOGAUS RAIDA NUO PRADĖJIMO IKI …“

Liepos 4-8 d. (išskyrus 6 d.)

Klaipėdos lėlių teatras pakvies į stovyklą ne vaikus, o visas šeimas. Šios stovyklos užsiėmimai vyks vakarais nuo 18 iki 21 val.  Tėvams organizuojamas paskaitų ciklas „Žmogaus raida nuo pradėjimo iki…“, kuriame kiekvienam žmogui bei šeimai aktualios ugdymo, santykių temos bus gvildenamos psichologiniu, sociologiniu, astrologiniu, kūrybiniu aspektu. Dalyvauti šioje unikalioje stovykloje jau pakviestos Adlerio psichologijos žinovė Rasa Bieliauskaitė,  Jungo individualiosios psichologijos specialistė Dalia Beniušytė, jogos mokytoja, astrologė, ajurvedinių bei reiki masažų atlikėja Loreta Stonkutė. Kol tėvai diskutuos, su vaikais kūrybiškai bendraus Klaipėdos lėlių teatro aktoriai.  

Stovyklos kaina šeimai – 200 €, asmeniui – 110 €

Registracija telefonu 8(46) 239932 arba elektroniniu paštu info@klaipedosleliuteatras.lt