Kviečiame teikti siūlymus rengti parodas Klaipėdos lėlių teatre!

2023, vasario 20 0 komentarų

Klaipėdos lėlių teatras kviečia vizualiojo meno kūrėjus, iliustratorius, grafikos dizainerius, teatro dailininkus, scenografus, lėlių kūrėjus pristatyti savo parodas Klaipėdos lėlių teatre. Ieškome kūrėjų, kurie norėtų eksponuoti savo tūrinius (lėles, dekoracijas, erdvines figūras ir pan.) arba plokštuminius (paveikslus, iliustracijas, nuotraukas ir pan.) darbus.

Klaipėdos lėlių teatras iš dalies galėtų finansuoti parodos apipavidalinimą, bet ypač laukiame menininkų, kurie sutiktų darbus eksponuoti nemokamai: parodos eksponavimu, atidarymu bei viešinimu rūpintųsi Klaipėdos lėlių teatras.

Klaipėdos lėlių teatre savo darbus jau yra eksponavę daugybė žymių menininkų kūrėjų: Lina Itagaki, Renata Valčik, Julija Skuratova, Žilvinas Jagėla, Mildeo, Saulė Degutytė, Rasa Jančiauskaitė, Greta Alice ir kt. Šiuo metu Klaipėdos lėlių teatre veikia Virginijos Pajarskienės ir Gintarės Vaivadaitės-Valaišienės paroda „Tada, Dabar ir Šiandien“.
Tikime, kad Klaipėdos lėlių teatras gali būti patrauklia erdve, norintiems pristatyti savo darbus, tad jeigu susidomėjote, laukiame Jūsų!

Kilus klausimams kreiptis į parodų kuratorę Agnę Jablonskytę tel. +37061723528 arba el. p. agne.brakas@gmail.com

Teikti paraiškas:

Registracija