„Laukiantys bilietai“ ir Klaipėdos lėlių teatro žiūrovams

2017, kovo 7 0 komentarų

Klaipėdos lėlių teatras kartu su kitomis uostamiesčio kultūros įstaigomis šiais metais dalyvauja „laukiančio bilieto“ projekte.
Klaipėdietiška „laukiančio bilieto“ iniciatyva grįsta nuoširdžiu noru dalintis. Kovo 11-ąją miestiečiai kviečiami į šventinį koncertą „Nubusk pasikeitęs” Klaipėdos koncertų salėje. Jo metu koncertuos Klaipėdos jaunimo simfoninis orkestras ir Jaunimo simfoninis orkestras iš Vilniaus pristatys projektą „Muzika kaip kinas“.
Mokėdami už savo bilietą į šį koncertą, klausytojai nupirks bilietą (arba net keletą bilietų) vaikui ar paaugliui, kuris bus atidėtas ir lauks savojo žiūrovo kituose koncertuose ar spektakliuose. „Laukiantys bilietai“ bus skirti ir Klaipėdos lėlių teatro jauniesiems žiūrovams.
Klaipėdos lėlių teatro direktorės Aušros Juknevičienės nuomone, didžiausia šios iniciatyvos vertė – edukacija. „Laukiantis bilietas“ – tai galimybė tiems žmonėms, kurie dar niekada nėra buvę kultūrinėje įstaigoje ar galvoja, kad neturi tam resursų. Tikimės, kad „laukiančiu bilietu“ Klaipėdos lėlių teatre pasinaudos jaunos šeimos, kurios augina daugiau vaikų, tėvai su kūdikiais”, – kalbėjo A. Juknevičienė.
Rezervuoti vietas į koncertą „Nubusk pasikeitęs“ klausytojai gali jau dabar, o 20 eurų auką už kvietimą galima pervesti į specialią “Klaipėdos švenčių” sąskaitą arba įmesti į veidrodinę aukų dėžutę apsilankius įstaigos biure Šaulių g. 32-5.
„Laukiančio bilieto“ projektas Klaipėdoje organizuojamas antrus metus. Praėjusiais metais su „laukiančiu bilietu“ koncertuose, spektakliuose ir kituose kultūriniuose renginiuose apsilankė beveik 900 moksleivių.

Daugiau informacijos tel. (846) 239932, el. p. klaipedosleles@gmail.com

Klaipėdos lėlių teatro inf.