“LĖLIŲ TEATRO VIRSMAI” KVIEČIA MENININKUS

2016, vasario 5 0 komentarų

Klaipėdos lėlių teatras  pristato naują tarpdisciplininio meno projektą “Lėlių teatro virsmai”, kuriame kviečia  įvairių sričių menininkus savaip interpretuoti lėlių teatro idėją.

Trims mėnesiams Klaipėdos lėlių teatras nemokamai užleidžia vieną savo repeticijų salių Klaipėdos senamiestyje kitų sričių menininkams su sąlyga, kad jie kūrybiškai išreikš savo požiūrį į lėlių teatrą.

„Tai gali būti dramos, šokio, kino, fotografijos, videomeno, dailės, muzikos… bet kurios meno srities projektas, kuriame būtų interpretuojama lėlių teatro idėja. Šiuo projektu norime parodyti, kad  lėlių teatras gali būti ne tik įdomia pramoga, kūrybišku laisvalaikio praleidimo būdu, bet ir  įkvėpti naujiems, netikėtiems  atradimams bei kūriniams“, – pristatė sumanymą Klaipėdos lėlių teatro direktorė  Aušra Juknevičienė.

Projekte kviečiami dalyvauti menininkai nuo 16 metų. Jiems nemokamai suteikiama salė su teatro scena, kurioje ir turėtų gimti naujas kūrybinis projektas. Sukurti meno darbai bus pristatyti Klaipėdos lėlių teatre.

Projekto idėjas (trumpas, ne daugiau kaip 1 psl. apimties aprašymas) kviečiame siųsti elektroniniu paštu  info@klaipedosleliuteatras.lt iki š.m. vasario 15 d.

Klaipėdos lėlių teatro repeticijų salė yra prekybos centre „Kiras“. Salės plotas 45 kv. m., yra juoda scenos dėžutė, kompaktinių plokštelių grotuvas, minimalus apšvietimas.

Daugiau informacijos apie projekto sąlygas tel. (846) 239932, mob. tel. 8 615 29524.