Parodos „Mažieji pasauliai“ kūrėjai. Greta Alice

2020, lapkričio 16 0 komentarų

Lapkričio 25 dieną 18 val. Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre vyks parodos „Mažieji pasauliai“ atidarymas. Paroda nukels mus į neeilinę ekspediciją po lėlišką, sumažintą, dar neatrastą ir nepatirtą miniatiūrų pasaulį.
O kol laukiame lapkričio pabaigos, kviečiame susipažinti su kūrėjais, kurių darbus parodoje galėsime išvysti jau visai netrukus!

Šiandien norime Jums pristatyti puikiąją Gretą Alice
Greta Alice – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš vėjuotosios Klaipėdos.
Dailininkė yra iliustravusi daugiau nei dvidešimt knygų vaikams, pristačiusi 11 asmeninių parodų Lietuvoje ir užsienyje, surengusi ne vieną dešimtį kūrybinių dirbtuvių Lietuvos miestuose bei kaimeliuose. Menininkės kūryboje itin svarbus dialogas su jaunaisiais skaitytojais, todėl ryškiaspalvėse iliustracijose glūdi daug smulkių detalių, kurias atrasti ir pažinti gali tik patys akyliausi skaitytojai.
Trys svarbiausi dalykai dailininkės gyvenime: jūra, knygos ir draugai.
Apie kūrinį parodoje „Mažieji pasauliai“:
autorės kūrinyje – visiškas chaosas! Linijos dengia viena kitą, veikėjai maišosi tarpusavyje, o ką jau kalbėti apie pačias smulkiausias detales, kurios pasimeta milžiniškame judesyje. Regis, įminti, kas glūdi šiuose vaizduose, neįmanoma, bet štai ir stebuklas – pasitelkiant raudonos spalvos stikliuką mes galime pamatyti visiškai slaptą, mažytį, pilną gyvybės, nuotykių ir kasdienių smulkmenų pasaulį: pelės kepa tortus, debesys skuba prie stalo, o pavydūs katinai slapčia bando pavogti skaniausią kąsnelį.
Taip ir mus supančiame kasdieniame pasaulyje kartais reikia stebuklingo stikliuko, o kartais užtenka tiesiog pakelti akis aukščiau ir pastebėti dangų.
Apsidairyk!

Taip pat kviečiame susipažinti su Gretos Alice darbais feisbuke bei instagrame.
Čia:
https://www.facebook.com/GretAlice
https://www.instagram.com/greta.gal.alice/
Ir susimatykime parodoje!