Labas, mažyli!

Lėlių spektaklis kūdikiams nuo 3-ijų mėnesių ir vaikams iki 3-ejų metų

Autorė, režisierė – Karolina Jurkštaitė
Dailininkė – Gintarė Radvilavičiūtė
Kompozitorė – Aušra Vaštakaitė
Vaidina: Justina Jukonytė, Aušra Bakanaitė

Trukmė – 25 min.
Premjera – 2011 m. vasaris

  „Labas, mažyli!“ – tai originalus, novatoriškas spektaklis, kurio pagrindas – ne tradicinis draminis siužetas (kūdikiai elementariausiai nespėja jo sekti), o muzika, garsas, ritmas, kontrastingos spalvos, geometrinės figūros, įvairios formos. Spektaklis sukurtas remiantis JAV mokslininko ir pedagogo Gleno Domano metodika, jo pažangiais, netradiciniais vaiko ugdymo būdais. Tai meninė meditacija, raminanti kūdikius, žadinanti jų vaizduotę, stiprinanti tėvų ir vaiko emocinį ryšį, lavinanti jausmus ir protą.

  Garsus Lietuvos akušeris ginekologas Romualdas Šemeta tvirtina: „Naujagimiai ateina į šį pasaulį turėdami visus pojūčius, kai kuriuos iš jų panaudodami dar iki gimimo. Tai leidžia kaupti patirtį jau nuo pirmų gyvenimo dienų. Kur kas anksčiau negu išmoksta kalbėti, mažyliai jau moka skaičiuoti, išsaugoja atmintyje skirtingus įvykius ir sprendžia uždavinius. Jie sugeba skirti spalvas, veidus, girdėti balsus, atpažinti balsus ir pagrindinius skonius. Vaiko smegenys dirba nepertraukiamai, įsisavindamos informaciją ir formuodamos nervinius ryšius, kurie lemia emocinį, socialinį ir intelektinį vystymąsi. <…> Įrodyta, kad kuo labiau motina tiki, jog vaikas anksti suvokia aplinkinį pasaulį, tuo talentingesnis ir protingesnis jis užauga. Tos mamos, kurios žino apie vaiko galimybes, yra emociškai jautresnės.“

  Tėvai – visas kūdikio pasaulis. Tik nuo jų priklauso, koks tas pasaulis bus: spalvingas, muzikalus, įdomus ar įrėmintas lovelės gardelyje, televizoriaus dėžėje. Režisierė Karolina Jurkštaitė ir Klaipėdos lėlių teatras pristato unikalų spektaklį „Labas, mažyli!“, sukurtą ypatingai auditorijai – kūdikiams ir vaikams iki 3 metų amžiaus.

  Daugiau spektaklių kategorijoje Kūdikiams

  Klaipėdos lėlių teatro rėmėjai ir draugai
  lkt
  kms
  Klaipeda-+-Klaipeda-vert-sm
  LKI-juodas-skaidrus-1200px-1024x586
  ob
  liv
  erasmus
  norden1
  balticum
  vakaru-ekspresas
  laluna
  atsis
  svajoniu-vejos
  unima
  (internetui--jpeg)-(1)