Objektų spektaklis „Užusienis“

Objektų spektaklis vaikams nuo 3-ejų iki 7-erių metų
Spektaklis be teksto

Kūrybinė komanda: Motiejus Ivanauskas, Vaiva Paukštė, Izabelė Narečionytė, Matas Saladžius, Renata Kutaitė-Raudonienė, Vytautas Kairys

Trukmė – 40 min.
Premjera – 2023 m. balandžio 28 d.

  Vandens purkštukas yra vandens purkštukas. Purškia vandenį ant visko, kas sausa. Arba šlapia. Purškia vandenį ant visko, kas pasitaiko. Ant veido, ant gėlių, ant vaikų, ant katinų, ant tų, kam patinka, ir tų, kam nelabai. Purkštukas purškia, šluota šluoja, aktoriai aktoriauja, skalbimo mašina skalbia, spektaklis rodosi sau prožektorių šviesoje. Vonioje? Vonioje. Ar tikrai vonioje? Kas čia žino, gal ir visiškoje dienos šviesoje.

  Asociatyviame objektų spektaklyje pasakojama atradimų ir draugystės tarp daiktų bei tarp žmonių istorija. Ši istorija pamažu atsiskleidžia aplinkoje, kuri atpažįstama, bet nenuspėjama. Pilna kasdien sutinkamų daiktų, bet iki galo neperprantama. Aplinką, kuri skatina pažinti, eksperimentuoti ir tyrinėti. Tyrinėti ne tik tai, kas nauja, bet ir tai, kas atrodo jau pažinta ar net nuobodu. Užusienis – tai ne tik tolimas užsienis, bet ir tai, kas yra visai šalia, už artimiausios sienos.

  Daugiau spektaklių kategorijoje Vaikams

  Klaipėdos lėlių teatro rėmėjai ir draugai
  lkt
  kms
  Klaipeda-+-Klaipeda-vert-sm
  LKI-juodas-skaidrus-1200px-1024x586
  ob
  liv
  erasmus
  norden1
  balticum
  vakaru-ekspresas
  laluna
  atsis
  svajoniu-vejos
  unima
  (internetui--jpeg)-(1)