Stebuklingas Pelenės laikas

Lėlių spektaklis vaikams nuo 3-ejų metų ir paaugliams iki 16-os metų
Spektaklyje naudojami Nijolės Indriūnaitės tekstai

Režisierė – Gintarė Radvilavičiūtė
Dailininkė – Viktorija Dambrauskaitė
Kompozitorė – Aušra Vaštakaitė
Šviesų dailininkas – Tomas Zinkus
Vaidina – Renata Kutaitė-Raudonienė

Trukmė – 40 min.
Premjera – 2010 m.

  Viename naujame mikrorajone, šalia milžiniškų devynaukščių, stovėjo senas, raudonų plytų penkiaaukštis. Kokie įvykiai sukrėtė šio namo gyventojus jums papasakos plunksnos meistrė, detektyvė Zofija, slapyvardžiu Didžioji Z. Stebuklai vyksta visur ir visada, tik budri erelio akis, karšta liūtės širdis, labradoro nuoširdumas gali tai pastebėti.

  „Stebuklingas Pelenės laikas“ – spektaklis apie mažą stebuklą, kurį patiria šių dienų Pelenė. Pelenės šiame spektaklyje neaplanko stebuklinga fėja, tėtis iš kelionės neparveža trijų stebuklingų riešutėlių, bet asmenybės „transformacija“ vis dėlto įvyksta: autobusų stotelėje mergaitė randa lagaminą, kuriame – jai tinkanti suknelė ir batukai. Jais pasipuošusi Pelenė ir sužiba grupės „Šalpusniai“ koncerte.

  Šis spektaklis mažuosius žiūrovus žavi dinamišku ir plastišku veiksmu, o vyresniuosius – teksto daugiasluoksniškumu. Pelenės istorija šiame spektaklyje virsta detektyvu su painiomis peripetijomis, atgyjančiomis iliustracijomis, užburiančia muzika ir, žinoma, laiminga pabaiga. Klasikinė pasaka perteikiama naudojant popierines lėles ir šiuolaikinės trimatės knygos technologijas.

  Daugiau spektaklių kategorijoje Vaikams

  Klaipėdos lėlių teatro rėmėjai ir draugai
  lkt
  kms
  Klaipeda-+-Klaipeda-vert-sm
  LKI-juodas-skaidrus-1200px-1024x586
  ob
  liv
  erasmus
  norden1
  balticum
  vakaru-ekspresas
  laluna
  atsis
  svajoniu-vejos
  unima
  (internetui--jpeg)-(1)