Spektaklio „Didysis sprogimas“ premjera dėl siaučiančio koronaviruso keliama į gegužės mėnesį

2020, kovo 16 0 komentarų

Bičiuliai,
informuojame, kad kovo 28 ir 29 d. turėjusi vykti lėlių spektaklio „Didysis sprogimas“ premjera dėl siaučiančio koronaviruso keliama į gegužės mėnesį: numatoma, kad premjera vyks gegužės 6, 9 ir 10 dienomis.

Spektaklio kūrybinė komanda: Zvi Sahar („PuppetCinema“), Kobe Shmueli, „Marbeyad Studio“, Aušra Bakanaitė, Monika Mikalauskaitė-Baužienė, Kęstutis Bručkus, Vytautas Kairys. Spektaklis „Didysis sprogimas“ – Klaipėdos lėlių teatro ir „Itim Ensemble“ (Izraelis) koprodukcija.

Spektaklis „Didysis sprogimas“ – savotiška spektaklio „Planeta Kiaušinis“ priešistorė: žiūrovai bus sugrąžinami į pradžių pradžią, kai, įvykus Didžiajam sprogimui, susikūrė Visata. O toje Visatoje atsirado daug planetų – vienoje iš jų ir vyksta spektaklio „Didysis sprogimas“ veiksmas. Šiame klestinčios visuomenės, miestų ir kultūrų pasaulyje mes stebime mažo roboto ir jo šuns gyvenimą, kol vieną dieną jiems iškyla pavojus: pradeda lyti.

Į kovo pabaigoje vyksiančius premjerinius spektaklius nupirkti bilietai galios gegužės mėnesį (prašome dėl laiko ir datos keitimo bei vietų rezervacijos skambinti telefonu +370 46 239932 arba rašyti el. paštu info@klaipedosleliuteatras.lt).
Bilietus galite grąžinti Klaipėdos lėlių teatre arba www.tiketa.lt.

Būkime sveiki :)
Ir iki pasimatymo teatre