Stebuklingos Kalėdos Klaipėdos lėlių teatre

2015, gruodžio 10 0 komentarų

Jau tapo tradicija, kad sulig eglutės įžiebimu į Klaipėdą atvyksta Kalėdų Senelis ir prieššventiniu laikotarpiu apsigyvena Klaipėdos lėlių teatro namelyje.  Čia jis susitinka ir bendrauja su vaikais, su jų tėveliais bei seneliais, dalinasi su jais savo gerumu, meile ir kalėdine nuotaika.

Kiekvienais metais šie susitikimai būna vis kitokie,  nes Kalėdų Senelis – nenuspėjama, spalvinga  ir įvairiapusiška asmenybė, kuri labai labai mėgsta staigmenas ir stebuklus. Ne veltui sakoma, kad Kūčių naktis ir Kalėdos – stebuklų metas.

Stebuklai vyksta žmonių širdyse.  Kalėdos –  vienintelės šventės metuose, kai prie balta staltiese užtiesto stalo susirenka visa šeima. Net iš tolimiausių pasaulio kampelių į gimtuosius namus, dvelkiančius vaikystės džiaugsmais ir viltimis, sugrįžta vaikai ir anūkai. Jie puošia eglutę, laužia kalėdaitį, laukia mielų dovanėlių. Artimiausių žmonių dėmesys ir šiluma žiemos šventes paverčia nepakartojamomis ir stebuklingomis.

O kaip šventes sutinka pats Kalėdų Senelis? Kaip ir su kuo jis švenčia  Kalėdas, kokias tradicijas puoselėja –  sužinosite atvykę į svečius. Kalėdų Senelio namelis  Klaipėdos senamiestyje (Vežėjų g. 4) duris atverė gruodžio 5 d. 12 val. Susitikimai su Kalėdų Seneliu vyks iki gruodžio 23 d.