Šventinis Larion Diakov koncertas „Akimirka“

2022, gruodžio 27 0 komentarų

Vieną akimirką tyla, kitą – girdima muzika… akies mirksnis, ir tamsą pakeičia šviesa… Prireikia tik akimirkos, kad gimtum ir gyventum. Akimirką tenka pabūti vienam, kol pajunti, kad jau esi šeimoje, net jei ji sudaryta iš pirmą kartą matomų žmonių. Visame šiame žaibiškame judėjime taip gera leisti sau sustoti, pamatyti, pajausti ir laikinai įamžinti tai, kas mums svarbiausia.

Larion Diakov – preparuoto alto virtuozas – naudodamas savo instrumentą, „loop station“ techniką ir laiką, derindamas neoklasikinės muzikos skambesius kuria stebuklingas akimirkas. Jis realiu laiku sugroja vieną natą, tarsi vieną simbolinį žmogų, tada prie jo prideda kitą natą ir leidžia išgirsti jų dialogą, procesas kartojasi tol, kol patiriama ištisa kvapą gniaužianti istorija. Tuomet ciklas kartojasi, bet jau visiškai kitaip. Įvyksta tokia pati magija, kaip kad vieną akimirką turint prieš save krūvą atskirų produktų, o kitą – jau ragaujant šviežiai keptus imbierinius sausainius ar kitą mėgstamą maistą.

Visas mūsų gyvenimas sudarytas iš mažų ir didelių, įspūdingų ar pamirštamų, šiltų ir jaukių, sudėtingų ar, atrodytų, kritinių, bet visada – tik akimirkų. Kai kurias iš jų mes galime pasirinkti, lemti ir užfiksuoti, taip ateities akimirkas padarydami šiek tiek laimingesnes, turtingesnes, pilnesnes, ramesnes. Kviečiame gruodžio 30 d. 18 val. į Klaipėdos lėlių teatrą, kur vyks koncertas „Akimirka“, ir kartu sukurti bei užfiksuoti tokias akimirkas, kurias būtų gera neštis į ateitį.

Bilietų ieškokite štai čia:

Pirkti bilietą čia