Teatrinė edukacija „Iliuzija lėlių teatre“ – per Kultūros paso programą

2021, sausio 26 0 komentarų

Dėmesio!
Informuojame, kad jau yra galimybė apsilankyti teatrinėje edukacijoje „Iliuzija lėlių teatre“ nuotoliniu būdu per Kultūros paso programą (bilieto kaina vaikui – 4 Eur).

Iliuzijos pojūtis neatsiejamas nuo žmogaus suvokimo apie pasaulį – yra daug situacijų, kai realybė suvokiama ne tokia, kokia ji yra iš tikrųjų, ir dažnai net sunku atskirti, kada matome, girdime, ar kitaip susiduriame su iliuzija: atrodo, kad Mėnulis prie horizonto didesnis, o tyliai čiurlenantis šaltinėlis, rodos, šnabžda.
Lėlių teatre iliuzija neatsiejama nuo lėlininko rankose atgijusio objekto. Edukacijos „Iliuzija lėlių teatre“ dalyviai turės išskirtinę galimybę sužinoti, kodėl teatras gali būti laikomas iliuzija, kaip iliuzija sukuriama ir kur ji gyvena. Sužinoję juodo kabineto paslaptis dalyviai suvoks kuriamos atmosferos svarbą, o išgirdę apie objekto animavimo subtilybes, galės ir patys pabandyti įpūsti objektams gyvybės.
Edukacijoje naudojamos minimalistinės priemonės skatins vaikus fantazuoti ir savo vaizduotėje susikurti asmeninę iliuziją, kuri ateityje galbūt virs tikrove.

Daugiau apie renginį čia

Primename, kad Klaipėdos lėlių teatras kviečia pasinaudoti galimybe dalyvauti Teatro organizuojamose edukacijose, spektakliuose bei parodų atidarymuose nuotoliniu būdu. Tikime, kad tai padės paįvairinti pamokų ar neformaliojo ugdymo veiklą, praplės žinias arba supažindins su lėlių teatro menu, leis išbandyti šį tą naujo.

Klaipėdos lėlių teatro veiklos nuotoliniu būdu:
• Teatrinė edukacija „Iliuzija lėlių teatre“, kaina vaikui — 4 Eur (paslauga prieinama per Kultūros paso programą);
• Lėlių spektaklių transliacija internetu: „Namai“, „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, „Raudonkepuraitė“, bilieto kaina — 4 Eur ((+ 1,20 Eur „Tiketa“ administracinis mokestis) (www.tiketa.lt));
• Tiesiogiai internetu transliuojami Klaipėdos lėlių teatro parodų atidarymai ir su parodomis susijusios veiklos (edukacijos, pokalbiai su parodų autoriais ir kt.). Paslauga nemokama, daugiau informacijos apie būsimas ir esamas parodas – Klaipėdos lėlių teatro interneto svetainėje (www.klaipedosleliuteatras.lt) ir feisbuko paskyroje