Žaisliukų flashmobas Klaipėdos lėlių teatre

2017, sausio 27 0 komentarų

Klaipėdos lėlių teatro lėlės ir žmonės kviečia žiūrovus bendrauti artimiau. Šį sekmadienį, sausio 29 d., 12 val. kviečiame vaikus į spektaklį “Nepaprasta Edvardo Tiuleino” kelionė atsinešti savo mylimiausią žaisliuką. Vaikų žaislai kartu su spektaklyje vaidinančiais žaislais po spektaklio dalyvaus meninėje žaibinėje akcijoje (flashmob’e).
Klaipėdos lėlių teatro kūrėjai įsitikinę, jog kiekvienas žaisliukas turi nepaprastą savo istoriją. Senus, vaikų atneštus žaislus menininkai prikėlė naujam gyvenimui spektaklyje „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ pagal žinomą Keitės DiKamilio (Kate DiCamilo) kūrinį.
Žaislai tapo spektaklio personažais, kurie be žodžių pasakoja labai jautrią, nuotykių ir išgyvenimų kupiną istoriją apie triušio Edvardo Tiuleino kelionę aplink pasaulį, apie draugystės ir meilės paieškas.
Spektaklio kūrėjai ragina žiūrovus pažvelgti į žaislą kitomis akimis, žadina vaikų vaizduotę, kūrybiškumą, parodo, kad lėlių teatras gali būti nenuspėjamas, asociatyvus, įdomus ir kuriamas namuose su žaislais, kurie galbūt glūdi numesti dėžėse ir lentynose.
Pradėkime kurti naują žaislų istoriją Klaipėdos lėlių teatre .
Žaislų flashmob’as – tai antras šį mėnesį Klaipėdos lėlių teatro kūrėjų susitikimas su žiūrovais po spektaklio. Po spektaklio “Kas tu?” vaikai ir tėveliai su psichologe Aurelija Ananjevaite diskutavo apie baimes ir ieškojo būdų, kaip jas įveikti.
Vasario 4 d. Klaipėdos lėlių teatras dviems žiūrovams suteiks išskirtinę galimybę spektaklio “Raudonkepuraitė” metu stebėti, kas vyksta jo užkulisiuose.
Daugiau informacijos tel. (8 46) 239932.